Location : Home > C > CSC09A014K70GPA
CSC09A014K70GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC09A014K70GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC09A014K70GPA RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 9SIP 1327800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC09A014K70GPA standard package with RoHS 45470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC09A014K70GPA Resistor Networks & Arrays 9pin 4.7Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com