Location : Home > C > CSC09A01220RGPA
CSC09A01220RGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC09A01220RGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC09A01220RGPA RES ARRAY 220 OHM 8 RES 9SIP 1328900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC09A01220RGPA Resistor Networks & Arrays 9pin 220ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC09A01220RGPA Resistor Networks & Arrays 9pin 220ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CSC09A01220RGPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141564G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 560K OHM 14SOIC