Location : Home > C > CSC08B0322R0GPA
CSC08B0322R0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08B0322R0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08B0322R0GPA RES ARRAY 22 OHM 4 RES 8SIP 896500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSC08B0322R0GPA RES ARRAY 22 OHM 4 RES 8SIP 906500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CSC08B0322R0GPA Resistor Networks & Arrays 8pin 22ohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com