Location : Home > C > CSC08A0322K0GPA
CSC08A0322K0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A0322K0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A0322K0GPA RES ARRAY 22K OHM 4 RES 8SIP 1332400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A0322K0GPA standard package with RoHS 46080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC08A0322K0GPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC08A0322K0GPA Resistor Networks & Arrays 8pin 22Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com