Location : Home > C > CSC08A0320K0GPA
CSC08A0320K0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A0320K0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A0320K0GPA RES ARRAY 20K OHM 4 RES 8SIP 1332600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A0320K0GPA Resistor Networks & Arrays 8pin 20Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC08A0320K0GPA Resistor Networks & Arrays 8pin 20Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd