Location : Home > C > CSC08A0310K0GEK
CSC08A0310K0GEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A0310K0GEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A0310K0GEK RES ARRAY 10K OHM 4 RES 8SIP 780600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CSC08A0310K0GEK RES ARRAY 10K OHM 4 RES 8SIP 685400 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSC08A0310K0GEK Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 2 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com