Location : Home > C > CSC08A0310K0FPA
CSC08A0310K0FPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A0310K0FPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A0310K0FPA RES ARRAY 10K OHM 4 RES 8SIP 1321100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A0310K0FPA standard package with RoHS 46150 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC08A0310K0FPA Resistor Networks & Arrays 8pin 10Kohms 1 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com