Location : Home > C > CSC08A03100RGPA
CSC08A03100RGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A03100RGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A03100RGPA RES ARRAY 100 OHM 4 RES 8SIP 1333400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A03100RGPA standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC08A03100RGPA Resistor Networks & Arrays 8pin 100ohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com