Location : Home > C > CSC08A01560RGPA
CSC08A01560RGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A01560RGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A01560RGPA RES ARRAY 560 OHM 7 RES 8SIP 1333800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A01560RGPA Resistor Networks & Arrays 8pin 560ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC08A01560RGPA Resistor Networks & Arrays 8pin 560ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CSC08A01560RGPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC08A01560RGPA Resistor Networks & Arrays 8pin 560ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com