Location : Home > C > CSC08A014K70GEK
CSC08A014K70GEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A014K70GEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A014K70GEK RES ARRAY 4.7K OHM 7 RES 8SIP 603700 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CSC08A014K70GEK RES ARRAY 4.7K OHM 7 RES 8SIP 1356200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176094-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 340K OHM 0.1% 1/4W 0805
4-2176094-4 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176094-4 TE Connectivity AMP Connectors 1436400 2015+ RES SMD 340K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176094-4 TE Connectivity AMP Connectors 801400 2015+ RES SMD 340K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-2176094-4 TE Connectivity AMP Connectors 806200 1534+ RES SMD 340K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.