Location : Home > C > CSC08A013K30GPA
CSC08A013K30GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC08A013K30GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC08A013K30GPA RES ARRAY 3.3K OHM 7 RES 8SIP 1334300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC08A013K30GPA standard package with RoHS 45520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC08A013K30GPA Resistor Networks & Arrays 8pin 3.3Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com