Location : Home > C > CSC06A034K70GPA
CSC06A034K70GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A034K70GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A034K70GPA RES ARRAY 4.7K OHM 3 RES 6SIP 1505800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A034K70GPA standard package with RoHS 45940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A034K70GPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC06A034K70GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 4.7Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com