Location : Home > C > CSC06A0310K0GPA
CSC06A0310K0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A0310K0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A0310K0GPA RES ARRAY 10K OHM 3 RES 6SIP 1507200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A0310K0GPA standard package with RoHS 45270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A0310K0GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 10Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC06A0310K0GPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC06A0310K0GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 10Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com