Location : Home > C > CSC06A03100KGPA
CSC06A03100KGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A03100KGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A03100KGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 100Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC06A03100KGPA RES ARRAY 100K OHM 3 RES 6SIP 1507400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A03100KGPA standard package with RoHS 46050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A03100KGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 100Kohms 2 Isolated 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd