Location : Home > C > CSC06A016K80GPA
CSC06A016K80GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A016K80GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A016K80GPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC06A016K80GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 6.8Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC06A016K80GPA RES ARRAY 6.8K OHM 5 RES 6SIP 1507700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A016K80GPA standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A016K80GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 6.8Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd