Location : Home > C > CSC06A01390RGPA
CSC06A01390RGPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A01390RGPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A01390RGPA ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CSC06A01390RGPA RES ARRAY 390 OHM 5 RES 6SIP 1508700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A01390RGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 390ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CSC06A01390RGPA Resistor Networks & Arrays 6pin 390ohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd