Location : Home > C > CSC06A0122K0GPA
CSC06A0122K0GPA
Share on FacebookShare on Facebook
CSC06A0122K0GPA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC06A0122K0GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 22Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC06A0122K0GPA RES ARRAY 22K OHM 5 RES 6SIP 1509600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSC06A0122K0GPA standard package with RoHS 45910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CSC06A0122K0GPA Resistor Networks & Arrays 6pin 22Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd