Location : Home > C > CSC05A01100KGEK
CSC05A01100KGEK
Share on FacebookShare on Facebook
CSC05A01100KGEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSC05A01100KGEK Resistor Networks & Arrays 5pin 100Kohms 2 Bussed 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CSC05A01100KGEK RES ARRAY 100K OHM 4 RES 5SIP 485700 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
CSC05A01100KGEK RES ARRAY 100K OHM 4 RES 5SIP 1217200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited