Location : Home > C > CSB21-012.688656M
CSB21-012.688656M
Share on FacebookShare on Facebook
CSB21-012.688656M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CSB21-012.688656M S/N 5500 Connor 17+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1645010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645010000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 11POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1645010000 Weidmuller 157180 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645010000 Weidmuller 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1635350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1635350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 10POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1635350000 Weidmuller 157530 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1635350000 Weidmuller 298910 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-029-10-230101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-029-10-230101 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-029-10-230101 Preci-Dip 297790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1551246-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount
1551246-2 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1551246-2 AMP 789434 N/A ORIGIN BASUKI ELECTRONICS CO.,LTD.
1551246-2 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ CONN ASSY PLUG 10POS DBL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1551246-2 Tyco 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
813-22-012-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-012-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-012-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 12 POS .137 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-012-30-000101 Semiconductor 21583 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
813-22-012-30-000101 STOCK 45630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
812-22-049-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 49 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-049-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-049-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-049-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-049-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-179552-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)
1-179552-2 Electronics 27760 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-179552-2 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-179552-2 STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
172142-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
172142-3 Distributor 101230 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
172142-3 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
172142-3 Semiconductor 32045 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
172142-3 STOCK 43000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
351-10-111-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-111-00-003101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-111-00-003101 Preci-Dip 157680 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-111-00-003101 Preci-Dip 299010 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com