Location : Home > C > CS325S32000000ABJT
CS325S32000000ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325S32000000ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325S32000000ABJT CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 88670 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CS325S32000000ABJT CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 57319 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS325S32000000ABJT CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 31895 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N983A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 500MW DO7
1N983A IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N983A MICROSEMI 100000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes WLParts Electronics ltd