Location : Home > C > CS325S32000000ABJT
CS325S32000000ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325S32000000ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325S32000000ABJT CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 88670 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CS325S32000000ABJT CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 57319 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS325S32000000ABJT CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD 31895 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3038215 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 6-24 AWG
3038215 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3038215 Phoenix Contact 147750 2016+ INSTALLATION LEVEL TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
803-87-048-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
510-83-155-16-003101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 155POS GOLD
510-83-155-16-003101 IC 56010 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-155-16-003101 Preci-Dip 157360 2016+ CONN SOCKET PGA 155POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-155-16-003101 Preci-Dip 277510 2016+ CONN SOCKET PGA 155POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-83-021-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-021-10-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-021-10-001101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
827914-3 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
827914-3 37854 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
827914-3 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
827914-3 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
431203-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws