Location : Home > C > CS325S28636300ABJT
CS325S28636300ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325S28636300ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325S28636300ABJT CRYSTAL 28.6363MHZ 18PF SMD 79110 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CS325S28636300ABJT CRYSTAL 28.6363MHZ 18PF SMD 57829 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS325S28636300ABJT CRYSTAL 28.6363MHZ 18PF SMD 62555 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-068-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
127-93-448-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-448-41-003000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
127-93-448-41-003000 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
127-93-448-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
127-93-448-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN SHRINK .400 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1753023001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753023001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753023001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 6POS BLK 66PC TPC Global Service Co.Ltd.
1753023001 Weidmuller 146940 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
5-104693-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold