Location : Home > C > CS325S19200000ABJT
CS325S19200000ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325S19200000ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325S19200000ABJT CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 78010 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CS325S19200000ABJT CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 78010 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CS325S19200000ABJT CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD 57299 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
446-87-242-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-87-242-41-035101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-87-242-41-035101 Preci-Dip 288970 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3508-20 Aries Electronics 157200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3508-20 Aries Electronics 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com