Location : Home > C > CS325S13000000ABJT
CS325S13000000ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325S13000000ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325S13000000ABJT CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD 78850 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CS325S13000000ABJT CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD 57699 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS325S13000000ABJT CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD 62425 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-516-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD
24-516-11 ARIES 2000 2013+ Zero-Insertion-Force Socket Protec Engineering (S) Pte Ltd
24-516-11 Aries Electronics 157320 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Unitronix Electronics Limited
24-516-11 Aries Electronics 279090 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1725490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1725490000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1725490000 Weidmuller 156940 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725490000 Weidmuller 297910 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1606070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1606070000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1606070000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 10POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1606070000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1618480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1618480000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1618480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1618480000 Weidmuller 147840 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
55510-022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold