Location : Home > C > CS325-53.125MABJ-UT
CS325-53.125MABJ-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325-53.125MABJ-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325-53.125MABJ-UT CRYSTAL 53.1250MHZ 18PF SMD 8000 Citizen Finetech Miyota (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431200-01-0 Curtis Industries 147340 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
3031652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-28 AWG