Location : Home > C > CS325-37.050MABJ-UT
CS325-37.050MABJ-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325-37.050MABJ-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325-37.050MABJ-UT 7984566 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CS325-37.050MABJ-UT CRYSTAL 37.0500MHZ 18PF SMD 31755 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CS325-37.050MABJ-UT 7984566 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929975-01-24-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929975-01-24-RK 3M 287570 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 48POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-24-RK 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-24-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
20-7460-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7460-10 Aries Electronics 157280 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7460-10 Aries Electronics 279170 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7460-10 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
831-83-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-022-30-001101 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-022-30-001101 Preci-Dip 287370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-93-328-41-105000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
110-93-328-41-105000 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-328-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-328-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-93-328-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC GULLWNG .300 28POS SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-83-019-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-019-10-173101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-019-10-173101 Preci-Dip 298090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-535598-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold