Location : Home > C > CS325-20.500MABJ-UT
CS325-20.500MABJ-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CS325-20.500MABJ-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS325-20.500MABJ-UT CRYSTAL 20.5000MHZ 18PF SMD 89130 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CS325-20.500MABJ-UT CRYSTAL 20.5000MHZ 18PF SMD 57779 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS325-20.500MABJ-UT CRYSTAL 20.500 MHZ 18PF SMD 8000 Citizen Finetech Miyota 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com