Location : Home > C > CS3106C28-79S
CS3106C28-79S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVP00RW-25-43HN Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DJT16F17-6HA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
F05E-093146R Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
97-3108A22-28SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 SKT PLUG
DJT16F17-8PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
97-3107B22-11SY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16 SKT PLUG
MS27466T23F21SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
LJT07RE-17-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 8C 8#16 PIN RECP
1939811 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1939811 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1939811 Phoenix Contact 146970 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1939811 Phoenix Contact 289150 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M-19 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws
0387007320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1859580 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1859580 Phoenix Contact 278110 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1859580 Weidmuller 147810 2016+ TERMINAL AUXILIARY CONNECTION Unitronix Electronics Limited
0355071503 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.079" (2.00mm)
0303370 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TEST SOCKET
2213240-5 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 7 Position Plug Housing for Socket Contact Cable/Wire to Cable/Wire or Board Crimp
A203106 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A203106 IC 40820 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A203106 NEW 78090 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-214520-29P Connectors, Interconnects Circular Connectors 17 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver