Location : Home > C > CS3100A-16-55P
CS3100A-16-55P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA06COMPG14S-2S01-44 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
97-3106B24-12SX-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
75-74724-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
TV06DT-13-4HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
AIB6CGPSA-28-19SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 10C 4#12 6#16 SKT PLUG
TV06DT-9-35PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT00SE22-41SW-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 41C 14#16,27#20 SKT RECP
WP3-P016VA1-R500 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 16 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
67516-002 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 2 Position FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)