Location : Home > C > CS20-12.288MABJ-UT
CS20-12.288MABJ-UT
Share on FacebookShare on Facebook
CS20-12.288MABJ-UT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS20-12.288MABJ-UT stander package 38100 CITIZEN 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CS20-12.288MABJ-UT CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD 41955 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04-7950-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7950-10 Aries Electronics 157240 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7950-10 Aries Electronics 278930 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-2501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-2501-31 Aries Electronics 157360 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-2501-31 Aries Electronics 277510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-156-15-062101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 156POS GOLD
510-83-156-15-062101 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-156-15-062101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN SOCKET PGA 156POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-156-15-062101 Preci-Dip 277890 2016+ CONN SOCKET PGA 156POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com