Location : Home > C > CS-156.250MCC-T
CS-156.250MCC-T
Share on FacebookShare on Facebook
CS-156.250MCC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CS-156.250MCC-T OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD 139700 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CS-156.250MCC-T OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD 62075 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CS-156.250MCC-T OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD 139700 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CS-156.250MCC-T OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD 57349 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS-156.250MCC-T OSC SO 156.25MHZ LVPECL SMD 78510 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1783407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header 0.197" (5.00mm) Through Hole
1783407 Phoenix Contact 146930 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1783407 Phoenix Contact 288190 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
321165 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
321165 Phoenix Contact 147790 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Unitronix Electronics Limited
321165 Phoenix Contact 288210 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com