Location : Home > C > CRL2512-JW-R330ELF
CRL2512-JW-R330ELF
Share on FacebookShare on Facebook
CRL2512-JW-R330ELF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRL2512-JW-R330ELF RES SMD 0.33 OHM 5 1W 2512 701800 Bourns Inc. NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRL2512-JW-R330ELF RES SMD 0.33 OHM 5 1W 2512 596600 Bourns Inc. 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRL2512-JW-R330ELF Current Sense Resistors - SMD 0.33ohm 5 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRL2512-JW-R330ELF Current Sense Resistors - SMD 0.33ohm 5 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRL2512-JW-R330ELF Current Sense Resistors - SMD 0.33ohm 5 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com