Location : Home > C > CRCW25129R10FNEG
CRCW25129R10FNEG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW25129R10FNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW25129R10FNEG RES 9.10 OHM 1W 1 2512 SMD 12000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW25129R10FNEG RES SMD 9.1 OHM 1 1W 2512 1552800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW25129R10FNEG RES SMD 9.1 OHM 1 1W 2512 896800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com