Location : Home > C > CRCW25128R06FNEG
CRCW25128R06FNEG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW25128R06FNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW25128R06FNEG RES SMD 8.06 OHM 1 1W 2512 1553500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW25128R06FNEG RES SMD 8.06 OHM 1 1W 2512 907500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW25128R06FNEG RES 8.06 OHM 1W 1 2512 SMD 14593 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW25128R06FNEG Thick Film Resistors - SMD 1watt 8.06ohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW25128R06FNEG Thick Film Resistors - SMD 1watt 8.06ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com