Location : Home > C > CRCW2512866RFKTG
CRCW2512866RFKTG
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for CRCW2512866RFKTG distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
CRCW2512866RFKTG VISHAY 2000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
CRCW2512866RFKTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2512866RFKTG ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW2512866RFKTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 866ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW2512866RFKTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 866ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CRCW2512866RFKTG RES SMD 866 OHM 1 1W 2512 797500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com