Location : Home > C > CRCW251282K0JNTG
CRCW251282K0JNTG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW251282K0JNTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW251282K0JNTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 82Kohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CRCW251282K0JNTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 82Kohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW251282K0JNTG RES SMD 82K OHM 5 1W 2512 807800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW251282K0JNTG RES SMD 82K OHM 5 1W 2512 702600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW251282K0JNTG RES 82K OHM 1W 5 2512 SMD 4554 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW251282K0JNTG ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW251282K0JNTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 82Kohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com