Location : Home > C > CRCW25124R30FNEG
CRCW25124R30FNEG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW25124R30FNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW25124R30FNEG RES SMD 4.3 OHM 1 1W 2512 1556600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW25124R30FNEG RES SMD 4.3 OHM 1 1W 2512 910600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW25124R30FNEG RES 4.30 OHM 1W 1 2512 SMD 12000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor