Location : Home > C > CRCW25123R40FNEG
CRCW25123R40FNEG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW25123R40FNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW25123R40FNEG RES SMD 3.4 OHM 1 1W 2512 1557800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW25123R40FNEG RES SMD 3.4 OHM 1 1W 2512 911800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW25123R40FNEG RES 3.40 OHM 1W 1 2512 SMD 24000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW25123R40FNEG RES SMD 3.4 OHM 1 1W 2512 1557800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com