Location : Home > C > CRCW251231R6FKTG
CRCW251231R6FKTG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW251231R6FKTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW251231R6FKTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 31.6ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW251231R6FKTG ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW251231R6FKTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 31.6ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW251231R6FKTG Thick Film Resistors - SMD 1watt 31.6ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CRCW251231R6FKTG RES SMD 31.6 OHM 1 1W 2512 578300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com