Location : Home > C > CRCW25121R50FNEG
CRCW25121R50FNEG
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW25121R50FNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW25121R50FNEG RES SMD 1.5 OHM 1 1W 2512 1431800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW25121R50FNEG RES SMD 1.5 OHM 1 1W 2512 785800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW25121R50FNEG RES 1.50 OHM 1W 1 2512 SMD 6,191 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW25121R50FNEG Thick Film Resistors - SMD 1watt 1.5ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd