Location : Home > C > CRCW201056R0FKEFHP
CRCW201056R0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201056R0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201056R0FKEFHP RES 56.0 OHM 1W 1 2010 SMD 5563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201056R0FKEFHP RES SMD 56 OHM 1 1W 2010 1428500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201056R0FKEFHP RES SMD 56 OHM 1 1W 2010 801500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW201056R0FKEFHP RES SMD 56 OHM 1 1W 2010 811500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW201056R0FKEFHP RES SMD 56 OHM 1 1W 2010 706300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited