Location : Home > C > CRCW2010499RFKEFHP
CRCW2010499RFKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW2010499RFKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2010499RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 499ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW2010499RFKEFHP RES 499 OHM 1W 1 2010 SMD 15000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW2010499RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 499ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW2010499RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 499ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768163271G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16SOIC
768163271G Electronics 27839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
768163271G IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
768163271G CTS Resistor Products 1229200 2015+ RES ARRAY 270 OHM 8 RES 16SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com