Location : Home > C > CRCW201047R0FKEFHP
CRCW201047R0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201047R0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201047R0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 47ohms 1 100ppm High Power Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW201047R0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 47ohms 1 100ppm High Power Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW201047R0FKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 47ohms 1 100ppm High Power Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CRCW201047R0FKEFHP RES SMD 47 OHM 1 1W 2010 595800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW201047R0FKEFHP RES SMD 47 OHM 1 1W 2010 490600 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.