Location : Home > C > CRCW20103K30FKEFHP
CRCW20103K30FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20103K30FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20103K30FKEFHP RES 3.30K OHM 1W 1 2010 SMD 9000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW20103K30FKEFHP RES SMD 3.3K OHM 1 1W 2010 899300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW20103K30FKEFHP RES SMD 3.3K OHM 1 1W 2010 899300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW20103K30FKEFHP RES SMD 3.3K OHM 1 1W 2010 1516300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW20103K30FKEFHP RES SMD 3.3K OHM 1 1W 2010 889300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com