Location : Home > C > CRCW201030K0FKEFHP
CRCW201030K0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201030K0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201030K0FKEFHP RES 30.0K OHM 1W 1 2010 SMD 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201030K0FKEFHP RES SMD 30K OHM 1 1W 2010 1514900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201030K0FKEFHP RES SMD 30K OHM 1 1W 2010 887900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com