Location : Home > C > CRCW201022K0FKEFHP
CRCW201022K0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201022K0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201022K0FKEFHP RES 22.0K OHM 1W 1 2010 SMD 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201022K0FKEFHP RES SMD 22K OHM 1 1W 2010 1515100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201022K0FKEFHP RES SMD 22K OHM 1 1W 2010 888100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com