Location : Home > C > CRCW2010220KJNEFHP
CRCW2010220KJNEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW2010220KJNEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2010220KJNEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 220Kohms 5 200ppm High Power Learn Mo 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW2010220KJNEFHP RES SMD 220K OHM 5 1W 2010 1330200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW2010220KJNEFHP RES SMD 220K OHM 5 1W 2010 792200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW2010220KJNEFHP RES 220K OHM 1W 5 2010 SMD 12000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor