Location : Home > C > CRCW20101R60FKEFHP
CRCW20101R60FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20101R60FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20101R60FKEFHP RES 1.60 OHM 1W 1 2010 SMD 12500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW20101R60FKEFHP RES SMD 1.6 OHM 1 1W 2010 1510000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW20101R60FKEFHP RES SMD 1.6 OHM 1 1W 2010 883000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW20101R60FKEFHP RES SMD 1.6 OHM 1 1W 2010 893000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW20101R60FKEFHP RES SMD 1.6 OHM 1 1W 2010 787800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited