Location : Home > C > CRCW20101R30FKEFHP
CRCW20101R30FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20101R30FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20101R30FKEFHP RES 1.30 OHM 1W 1 2010 SMD 12500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW20101R30FKEFHP RES SMD 1.3 OHM 1 1W 2010 1510600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW20101R30FKEFHP RES SMD 1.3 OHM 1 1W 2010 883600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW20101R30FKEFHP RES SMD 1.3 OHM 1 1W 2010 893600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW20101R30FKEFHP RES SMD 1.3 OHM 1 1W 2010 788400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited