Location : Home > C > CRCW20101R20FKEFHP
CRCW20101R20FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20101R20FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20101R20FKEFHP RES 1.20 OHM 1W 1 2010 SMD 12500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW20101R20FKEFHP RES SMD 1.2 OHM 1 1W 2010 1511000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW20101R20FKEFHP RES SMD 1.2 OHM 1 1W 2010 884000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW20101R20FKEFHP RES SMD 1.2 OHM 1 1W 2010 894000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW20101R20FKEFHP RES SMD 1.2 OHM 1 1W 2010 788800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited